مدیر سایت     تاریخ و زمان درج     1395/07/02     17:26:07 انتشار این فایل

برندگان جوایز قرعه کشی فروشگاه شُوال در همایش پیاده روی به مناسبت هفته دفاع مقدس

برندگان جوایز قرعه کشی فروشگاه شُوال در همایش پیاده روی به مناسبت هفته دفاع مقدس

امروز جمعه 2 مهر ماه  به همت سازمان سپاه ، تیپ 216 زنجان ، شهرداری زنجان و  با همراهی سازمان ها و ارگان های دیگر نظیر فروشگاه اینترنتی شُوال همایش پیاده روی خانوادگی در شهر زنجان برگزار شد که طی قرعه کشی های انجام شده جوایز نفیسی به برندگان اهداء شد.

جوایزی نظیر کمک هزینه سفر به عتبات عالیات به یک نفر ،
دو کمک هزینه سفر به مشهد مقدس ،
30 دستگاه دوچرخه ،
صد کارت هدیه یک میلیون ریالی و...

 

فروشگاه اینترنتی شُوال نیز با اهداء پنج کمک هزینه خرید صنایع دستی از این فروشگاه ضمن تقدیر و تشویق شرکت کنندگان در همایش سعی داشت عاملی برای آشتی و آشنایی مردم با هنر استادان و هنرمندان این مرز و بوم  باشد.
در طی این مراسم پنج کمک هزینه  یک میلیون ریالی خرید صنایع دستی از فروشگاه اینترنتی صنایع دستی شُوال به برندگان اهداء شد.

 

 

همچنین در ادامه این همایش به 200 تن از شرکت کنندگان در نظرسنجی فروشگاه شُوال بن تخفیف 10 درصدی خرید صنایع دستی اهدا شد.
فروشگاه اینترنتی شُوال همواره سعی داشته در ارتباط با مسائل مربوط به محیط زیست و ورزش و فرهنگسازی و هنر این سرزمین همراه در کنار مردم و هنرمندان بوده و گامی هرچند کوچک در این راستا بردارد .

از دیگر اقدامات این فروشگاه می توان به توزیع کیسه های دوستدار محیط زیست در بازارچه صنایع دستی و همچنین جمع آوری زباله از محیط زیست و مراکز تفریحی استان نام برد .

 

 

بازگشت

برندگان کمک هزینه خرید صنایع دستی
برندگان کمک هزینه خرید صنایع دستی
برندگان کمک هزینه خرید صنایع دستی
برندگان کمک هزینه خرید صنایع دستی
برندگان کمک هزینه خرید صنایع دستی

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

نظرات کاربران
نام:  
ایمیل:  
متن دیدگاه:

 

فروشگاه اینترنتی صنایع دستی شُوال

فروشگاه صنایع دستی شُوال بعنوان اولین فروشگاه آنلاین صنایع دستی استان زنجان ، بزرگترین مرجع عرضه هنر دست اساتید زنجانی است . شُوال با گردآوری مجموعه ای کم نظیر از محصولات صنایع دستی استان زنجان که حاصل ساعت ها تلاش و ذوق هنرمندان است سعی بر این دارد که مشتریان نگرانی از بابت اصالت کالا نداشته و با آشتی دوباره برای استفاده از صنایع دستی ایران ، خانواده های ایرانی را با این هنر کم نظیر مانوس کند. در این راستا سعی شده تا با فروش محصولاتی همچون : ظروف مسی از قبیل ظروف کاملاً دست ساز تا ظروف نیمه چکشی، و چاقوی زنجان نظیر، چاقوهای کلکسیونی ، قلم تراش ، کاردآشپزخانه و ... خریدی مطمئن در کمترین زمان برای خریداران میسر شود. امیدواریم با همراهی شما خریدی لذت بخش را فراهم سازیم .