تاریخ و زمان درج     1395/07/06     21:02:24 انتشار این فایل

اهدای لوح تقدیر از طرف فروشگاه صنایع دستی شُوال به سفیران منطقه اکو

اهدای لوح تقدیر از طرف فروشگاه صنایع دستی شُوال به سفیران منطقه اکو

افتتاح دومین جشنواره اکو در زنجان

شب گذشته زنجان میزبان یکی دیگر از جشنواره های خوشمزه و پر شور و هیجان بود . دومین جشنواره بین المللی غذای اکو - جاده ابریشم در شهر زنجان میزبان مهربان آغاز شد . این جشنواره با حضور نمایندگان 14 کشور و سفرای شش کشور دیشب در سالن همایش های بین المللی کاسپین زنجان افتتاح شد . قبل از حضور نمایندگان و مسئولین کشوری و استانی در محل نمایشگاه بین المللی کاسپین جلسه ای در سالن همایش های مهرانه برگزار شد که میهمانان در این جلسه درباره نقش غذا در بهبود صنعت توریسم و گردشگری و همچنین نزدیکی فرهنگ کشور های قرار گرفته در مسیر جاده ابریشم به بیان نقطه نظرات خود پرداختند. نمایندگان و سفیران کشورها بعد از حضور در سالن همایش مهرانه رأس ساعت 19:40 وارد سالن کاسپین شده و پس از انجام مراسمات آغازین با بریدن روبان افتتاحیه دومین جشنواره بین المللی غذای اکو - جاده ابریشم به صورت رسمی کلید خورد .

در این مراسم دکتر مرتضی رحمانی موحد معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری کشور به همراه آقای خلیل ابراهیم آکچا دبیر کل سازمان همکاری های اقتصادی اکو و مهندس اسداله درویش امیری استاندار زنجان با بریدن روبان آغازگر جشنواره بودند. در این مراسم دکتر حبیب یگانه شهردار زنجان به همراه مهندس یحیی رحمتی مدیر کل سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری و معاونت صنایع دستی استان مهندس علیمحمدی و سفیران و نمایندگان کشور های حاضر در جشنواره حضور داشتند . بعد از انجام این مراسم مسولین به همراه نمایندگان و سفیران کشور ها به بازدید از غرفه ها پرداختند . غرفه هایی که از کشور های مختلف منطقه اکو حضور داشتند و هر کدام برای روز افتتاحیه غذا های منتخب کشور خودشان را به بهترین شکل ممکن تزئین و آماده کرده بودند .

در جشنواره امسال نمایندگانی از کشور های ایران ، تاجیکستان ، افغانستان ، بلغارستان ، پاکستان ، اندونزی ، فیلیپین ، چین ، یمن ، ترکیه ، فلسطین ، جمهوری آذربایجان ، عراق و بحرین به همراه غذا های محلی کشور خود حضور داشتند .

اقدام جالب آقای christo stefanov polnda سفیر بلغارستان  برای پذیرایی از مسئولین حاضر .

حضور فروشگاه صنایع دستی شُوال در ضیافت شام سفیران منطقه اکو :

پس از اتمام افتتاحیه از سفیران منطقه اکو در یک ضیافت شام در یکی از هتل های زنجان با حضور فروشگاه صنایع دستی شُوال پذیرایی شد . در این مراسم پس از ورود سفیران به هتل بعد از یک مراسم خوش آمد گویی و خیر مقدم از سوی مهندس یحیی رحمتی مدیر کل سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان  از سفیران برای صرف شام دعوت به عمل آمد .

 

 

مراسم اهدای لوح تقدیر به سفیران اکو از طرف فروشگاه صنایع دستی شُوال :

پس از مراسم پذیرایی از میهمان ها با همکاری جناب آقای سعید محمدی رئیس روابط عمومی میراث فرهنگی با نماینده فروشگاه  از سفیران و مسئولین حاضر در مراسم با اهدای لوح تقدیر از طرف فروشگاه صنایع دستی شُوال تقدیر و تشکر به عمل آمد .

آقای خلیل ابراهیم آکچا دبیر کل سازمان اکو .

آقای christo stefanov polnda سفیر بلغارستان .

آقای ادواردو مارتین آر منز از کشور فیلیپین .

آقای اُکتاوینو علی مودین از کشور اندونزی .

آقای آسف علی خان دورانی سفیر کشور پاکستان .

آقای مهندس علیمحمدی معاونت صنایع دستی .

آقای مهندس یحیی رحمتی مدیر کل سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان .

 

بازگشت

دومین جشنواره بین المللی غذای اکو - جاده ابریشم

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

نظرات کاربران
نام:  
ایمیل:  
متن دیدگاه:

 

فروشگاه اینترنتی صنایع دستی شُوال

فروشگاه صنایع دستی شُوال بعنوان اولین فروشگاه آنلاین صنایع دستی استان زنجان ، بزرگترین مرجع عرضه هنر دست اساتید زنجانی است . شُوال با گردآوری مجموعه ای کم نظیر از محصولات صنایع دستی استان زنجان که حاصل ساعت ها تلاش و ذوق هنرمندان است سعی بر این دارد که مشتریان نگرانی از بابت اصالت کالا نداشته و با آشتی دوباره برای استفاده از صنایع دستی ایران ، خانواده های ایرانی را با این هنر کم نظیر مانوس کند. در این راستا سعی شده تا با فروش محصولاتی همچون : ظروف مسی از قبیل ظروف کاملاً دست ساز تا ظروف نیمه چکشی، و چاقوی زنجان نظیر، چاقوهای کلکسیونی ، قلم تراش ، کاردآشپزخانه و ... خریدی مطمئن در کمترین زمان برای خریداران میسر شود. امیدواریم با همراهی شما خریدی لذت بخش را فراهم سازیم .