عنوان مقاله
     تاریخ و زمان درج     1394/11/25     17:19:18 انتشار این فایل

معرفی جاذبه های گردشگری

معرفی جاذبه های گردشگری

با توجه به نزدیکی به ایام عید نوروز و آغاز سفرهای نوروزی و علاقه مردم به گردش و بازدید مکانهای بکر و دیدنی ایران عزیزمان ، برآن شدیم به معرفی جاهای دیدنی علل الخصوص مکانهای باستانی و مناظر طبیعی بپردازیم.

سعی داریم در این سری از مقالات به معرفی مکانهای دیدنی کشور بپردازیم .البته به دلیل زنجانی بودن خودمان ابتدا به معرفی دیدنی های زنجان و سپس تمام این سرزمین زیبا و پهناور خواهیم پرداخت.

با ما همراه باشید .

بازگشت

مکانهای توریستی ایران

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

نظرات کاربران
نام:  
ایمیل:  
متن دیدگاه:

 

فروشگاه اینترنتی صنایع دستی شُوال

فروشگاه صنایع دستی شُوال بعنوان اولین فروشگاه آنلاین صنایع دستی استان زنجان ، بزرگترین مرجع عرضه هنر دست اساتید زنجانی است . شُوال با گردآوری مجموعه ای کم نظیر از محصولات صنایع دستی استان زنجان که حاصل ساعت ها تلاش و ذوق هنرمندان است سعی بر این دارد که مشتریان نگرانی از بابت اصالت کالا نداشته و با آشتی دوباره برای استفاده از صنایع دستی ایران ، خانواده های ایرانی را با این هنر کم نظیر مانوس کند. در این راستا سعی شده تا با فروش محصولاتی همچون : ظروف مسی از قبیل ظروف کاملاً دست ساز تا ظروف نیمه چکشی، و چاقوی زنجان نظیر، چاقوهای کلکسیونی ، قلم تراش ، کاردآشپزخانه و ... خریدی مطمئن در کمترین زمان برای خریداران میسر شود. امیدواریم با همراهی شما خریدی لذت بخش را فراهم سازیم .