عنوان مقاله
     تاریخ و زمان درج     1394/12/04     18:30:52 انتشار این فایل

دریاچه سد تهم

دریاچه سد تهم

دریاچه سد تهم در فصول مختلف میزبان گردشگران ، عکاسان ، ماهیگیران و  ورزشکاران  زیادی میباشد که به هر کدام از طرفداران خود دستاورد های با ارزشی  دارد ، برای گردشگران مناطق بکر و زیبا ، برای عکاسان مناظری کم نظیر میان خشکی و آب ، برای ماهیگیران ماهی هایی از قرار ماهی کپور ، زرد پر و شیربت و برای ورزشکاران فضایی آرام برای قایقرانی .

این دریاچه در فاصله 16 کیلومتری شمال غربی زنجان و در هشت کیلومتری پایین دست روستای تهم قرار دارد . سد تهم از رودخانه ی سارمساقلو تغذیه می شود که هدف تامین آب شرب شهر زنجان می باشد . این رودخانه از شاخه های زنجان رود است که زنجان رود نیز یکی از شاخه های رودخانه قزل اوزن می باشد .

راه رسیدن به سد تهم :

از ورودی شرقی زنجان که وارد می شوید به اولین میدان ( میدان بسیج) می رسید که با توجه به تابلوهای راهنما ، مسیرمان را به بزرگراه 22 بهمن تغییر می دهیم ودر جهت مستقیم به راهمان ادامه می دهیم تا به میدان مدرس برسیم از آنجا به بعد از بزرگراه خارج شده و به سمت راست تغییر جهت می دهیم ودر امتداد جاده زنجان_تهم  به راهمان ادامه می دهیم و پس از عبور از روستای زیبای تهم به دریاچه سد تهم می رسیم .

 

 

بازگشت

سد تهم زنجان
سد تهم زنجان
سد تهم زنجان
سد تهم زنجان
سد تهم زنجان
سد تهم زنجان
سد تهم زنجان

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

نظرات کاربران
نام:  
ایمیل:  
متن دیدگاه:

 

فروشگاه اینترنتی صنایع دستی شُوال

فروشگاه صنایع دستی شُوال بعنوان اولین فروشگاه آنلاین صنایع دستی استان زنجان ، بزرگترین مرجع عرضه هنر دست اساتید زنجانی است . شُوال با گردآوری مجموعه ای کم نظیر از محصولات صنایع دستی استان زنجان که حاصل ساعت ها تلاش و ذوق هنرمندان است سعی بر این دارد که مشتریان نگرانی از بابت اصالت کالا نداشته و با آشتی دوباره برای استفاده از صنایع دستی ایران ، خانواده های ایرانی را با این هنر کم نظیر مانوس کند. در این راستا سعی شده تا با فروش محصولاتی همچون : ظروف مسی از قبیل ظروف کاملاً دست ساز تا ظروف نیمه چکشی، و چاقوی زنجان نظیر، چاقوهای کلکسیونی ، قلم تراش ، کاردآشپزخانه و ... خریدی مطمئن در کمترین زمان برای خریداران میسر شود. امیدواریم با همراهی شما خریدی لذت بخش را فراهم سازیم .