عنوان مقاله
     تاریخ و زمان درج     1395/02/11     11:46:02 انتشار این فایل

استاد محمدرضا فرجیان

استاد محمدرضا فرجیان

متولد سال 1343 در زنجان می باشد . از سال 58 نزد پدرش استاد مرحوم حسین فرجیان فنون ساخت چاقو را آموخت . با توجه به این که پدر ایشان علاوه بر ساخت چاقو در زمینه ساخت انواع سلاح سرد نیز تبحر داشته اند ایشان تمام ساخته های چاقو را فرا گرفته و آثارشان علاوه بر ایران در کشورهای مختلف دنیا همچون انگلستان ، آلمان ، آمریکا ، ایرلند ، عربستان و سایر کشورهای عربی ، شناخته شده و متقاضی دارد .

ساخت تیغه های برنزی از ابداعات ایشان می باشد . تعداد زیادی از آثار این هنرمند و مرحوم حسین فرجیان در موزه ی صنایع دستی زنجان نگهداری می شود .

مراحل ساخت چاقوی زنجان استاد فرجیان

 

بازگشت

محمدرضا فرجیان
محمدرضا فرجیان
محمدرضا فرجیان
محمدرضا فرجیان
محمدرضا فرجیان
محمدرضا فرجیان
محمدرضا فرجیان
محمدرضا فرجیان
محمدرضا فرجیان

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

نظرات کاربران
نام:  
ایمیل:  
متن دیدگاه:

 

فروشگاه اینترنتی صنایع دستی شُوال

فروشگاه صنایع دستی شُوال بعنوان اولین فروشگاه آنلاین صنایع دستی استان زنجان ، بزرگترین مرجع عرضه هنر دست اساتید زنجانی است . شُوال با گردآوری مجموعه ای کم نظیر از محصولات صنایع دستی استان زنجان که حاصل ساعت ها تلاش و ذوق هنرمندان است سعی بر این دارد که مشتریان نگرانی از بابت اصالت کالا نداشته و با آشتی دوباره برای استفاده از صنایع دستی ایران ، خانواده های ایرانی را با این هنر کم نظیر مانوس کند. در این راستا سعی شده تا با فروش محصولاتی همچون : ظروف مسی از قبیل ظروف کاملاً دست ساز تا ظروف نیمه چکشی، و چاقوی زنجان نظیر، چاقوهای کلکسیونی ، قلم تراش ، کاردآشپزخانه و ... خریدی مطمئن در کمترین زمان برای خریداران میسر شود. امیدواریم با همراهی شما خریدی لذت بخش را فراهم سازیم .