عنوان خبر
     تاریخ و زمان درج     1394/12/15     17:16:09 انتشار این فایل

افتتاح بازارچه صنایع دستی استان زنجان

افتتاح بازارچه صنایع دستی استان زنجان

افتتاح نخستین بازارچه صنایع دستی استان زنجان راه اندازی شد
نخستین بازارچه صنایع دستی استان زنجان با حضور «بهمن نامور مطلق» ، معاون صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری ، «غدا هیجاوی» ، رئیس منطقه آسیا و اقیانوسه شورای جهانی صنایع دستی ، «جمشید انصاری» استاندار زنجان و جمعی از مسئولان استانی در زنجان به بهره برداری رسید.


مجموعه بازارجه صنایع دستی استان زنجان ، در کنار بنای «رختشویخانه» احداث شده است. عملیات اجرایی این بازارچه از شهریور ماه امسال آغاز شد و امروز ، 15 اسفند ماه 94 به اتمام و بهره برداری رسید.
جناب «بهمن نامور مطلق» ، معاون صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری از فروشگاه الکترونیکی صنایع دستی استان زنجان به نشانی اینترنتی www.shoval.ir رو نمایی کردند.


همچنین این بازارچه در کنار نمایش صنایع دستی استان زنجان ، مکانی برای تولیدکنندگان و فرصتی برای افزایش زمان حضور و توقف گردشگران در این زنجان محسوب می شود.
در قسمتی از این بازارچه صنعتگران به تولید انواع صنایع دستی از جمله ملیله ، قلم زنی ، ظروف مسی ، چاروق ، چاقو ، چرم ، جاجیم و مینا کاری خواهند پرداخت.
این بازارچه دارای 22 غرفه است که هنرمندان صنایع دستی استان زنجان آثار صنایع دستی بومی این استان را در معرض دید علاقمندان قرار می دهند.
این بازارچه از 15 اسفند 94 لغایت 31 فروردین ماه سال 1395 دایر می باشد. ساعات بازدید برای علاقمندان از 9صبح الی 21 شب می باشد.

 

 

 

 

بازگشت

افتتاح نمایشگاه صنایع دستی زنجان
افتتاح نمایشگاه صنایع دستی زنجان
افتتاح نمایشگاه صنایع دستی زنجان

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

نظرات کاربران
نام:  
ایمیل:  
متن دیدگاه:

 

فروشگاه اینترنتی صنایع دستی شُوال

فروشگاه صنایع دستی شُوال بعنوان اولین فروشگاه آنلاین صنایع دستی استان زنجان ، بزرگترین مرجع عرضه هنر دست اساتید زنجانی است . شُوال با گردآوری مجموعه ای کم نظیر از محصولات صنایع دستی استان زنجان که حاصل ساعت ها تلاش و ذوق هنرمندان است سعی بر این دارد که مشتریان نگرانی از بابت اصالت کالا نداشته و با آشتی دوباره برای استفاده از صنایع دستی ایران ، خانواده های ایرانی را با این هنر کم نظیر مانوس کند. در این راستا سعی شده تا با فروش محصولاتی همچون : ظروف مسی از قبیل ظروف کاملاً دست ساز تا ظروف نیمه چکشی، و چاقوی زنجان نظیر، چاقوهای کلکسیونی ، قلم تراش ، کاردآشپزخانه و ... خریدی مطمئن در کمترین زمان برای خریداران میسر شود. امیدواریم با همراهی شما خریدی لذت بخش را فراهم سازیم .