عنوان خبر
     تاریخ و زمان درج     1395/03/06     13:29:57 انتشار این فایل

جشنواره گیلاس در هندوستان ایران "طارم زنجان" برگزار می شود

جشنواره گیلاس در هندوستان ایران "طارم زنجان" برگزار می شود

جشنواره گیلاس در هندوستان ایران؛ طارم

جشنواره گیلاس طارم زنجان همراه با غرفه های سوغات و صنایع دستی در روزهای ششم و هفتم اردیبهشت در محل روستای گردشگری "شیت" برپا می شود.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان زنجان:

 علی اکبر شرفی، با بیان این که نخستین جشنواره گیلاس در شهرستان طارم برگزار می شود گفت: این جشنواره با مشارکت فرمانداری شهرستان طارم – جهاد کشاورزی- بخشداری چورزق و دهیاری روستای شیت اجرا می شود.

 معاون گردشگری استان زنجان افزود: به واسطه شرایط جغرافیایی این منطقه،محصولات کشاورزی شهرستان طارم از کیفیت بالایی برخوردار هستند و فرصت مناسبی برای معرفی وعرضه این محصولات به وجود آمده است.

وی بیان کرد:در این جشنواره برنامه هایی از قبیل؛ غرفه های فروش محصولات صنایع دستی و سوغات محلی-محصولات باغی و کشاورزی-بازیهای بومی و محلی- اجرای مسابقه و موسیقی عاشقی و سنتی پیش بینی شده است.

این مقام مسئول تصریح کرد: با توجه به طبیعت بسیار زیبا و چشم اندازهای منحصر به فرد روستای شیت، این داشته ها در جذب گردشگران و طبیعت گردان نقش بسزایی خواهد داشت.

 

بازگشت

جشنواره گیلاس طارم

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

نظرات کاربران
نام:  
ایمیل:  
متن دیدگاه:

 

فروشگاه اینترنتی صنایع دستی شُوال

فروشگاه صنایع دستی شُوال بعنوان اولین فروشگاه آنلاین صنایع دستی استان زنجان ، بزرگترین مرجع عرضه هنر دست اساتید زنجانی است . شُوال با گردآوری مجموعه ای کم نظیر از محصولات صنایع دستی استان زنجان که حاصل ساعت ها تلاش و ذوق هنرمندان است سعی بر این دارد که مشتریان نگرانی از بابت اصالت کالا نداشته و با آشتی دوباره برای استفاده از صنایع دستی ایران ، خانواده های ایرانی را با این هنر کم نظیر مانوس کند. در این راستا سعی شده تا با فروش محصولاتی همچون : ظروف مسی از قبیل ظروف کاملاً دست ساز تا ظروف نیمه چکشی، و چاقوی زنجان نظیر، چاقوهای کلکسیونی ، قلم تراش ، کاردآشپزخانه و ... خریدی مطمئن در کمترین زمان برای خریداران میسر شود. امیدواریم با همراهی شما خریدی لذت بخش را فراهم سازیم .