عنوان خبر
     تاریخ و زمان درج     1395/04/12     18:27:55 انتشار این فایل

به مناسبت روز جهانی عدم استفاده از کیسه پلاستیکی اجرا شد

به مناسبت روز جهانی عدم استفاده از کیسه پلاستیکی اجرا شد

روز 13 تیرماه به مناسبت روز جهانی عدم استفاده از کیسه پلاستیکی نام گذاری شده است و از آنجا که فروشگاه صنایع دستی شُوال بر این باور است  که صنایع دستی جزوه صنعت سبز محسوب می شود پس نباید خدماتی که از طرف صنایع دستی ارائه می شود به محیط زیست آسیب وارد کند از این رو فروشگاه صنایع دستی شُوال به جای کیسه های پلاستیکی کیسه هایی زیست تخریب پذیر با الیاف گیاهی طراحی نموده که هیچ گونه آسیبی به محیط زیست وارد نمی کند و به سرعت در طبیعت تجزیه می شود .

این کیسه های زیست تخریب پذیر روز 13 تیرماه در بازارچه صنایع دستی زنجان توزیع و در دسترس عموم قرار خواهد گرفت و همچنین تمامی غرفه های حاضر در بازارچه صنایع دستی می توانند به جای استفاده از کیسه های پلاستیکی از این کیسه های زیست تخریب پذیر استفاده کنند .

فروشگاه صنایع دستی شوال حامی محیط زیست بوده و اتفاقات خوشایندی از طرف این فروشگاه در صنعت صنایع دستی زنجان رخ خواهد داد . امید است با همه گیر شدن چنین طرح هایی در صنایع دستی استان زنجان کمک شایانی به حفظ محیط زیست اتفاق بیافتد .

بازگشت

روز جهانی عدم استفاده از کیسه پلاستیکی
توزیع کیسه های پارچه ای در بازارچه صنایع دستی استان توسط فروشگاه اینترنتی شوال
توزیع کیسه های پارچه ای در بازارچه صنایع دستی استان توسط فروشگاه اینترنتی شوال
توزیع کیسه های پارچه ای در بازارچه صنایع دستی استان توسط فروشگاه اینترنتی شوال

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

نظرات کاربران
نام:  
ایمیل:  
متن دیدگاه:

 

فروشگاه اینترنتی صنایع دستی شُوال

فروشگاه صنایع دستی شُوال بعنوان اولین فروشگاه آنلاین صنایع دستی استان زنجان ، بزرگترین مرجع عرضه هنر دست اساتید زنجانی است . شُوال با گردآوری مجموعه ای کم نظیر از محصولات صنایع دستی استان زنجان که حاصل ساعت ها تلاش و ذوق هنرمندان است سعی بر این دارد که مشتریان نگرانی از بابت اصالت کالا نداشته و با آشتی دوباره برای استفاده از صنایع دستی ایران ، خانواده های ایرانی را با این هنر کم نظیر مانوس کند. در این راستا سعی شده تا با فروش محصولاتی همچون : ظروف مسی از قبیل ظروف کاملاً دست ساز تا ظروف نیمه چکشی، و چاقوی زنجان نظیر، چاقوهای کلکسیونی ، قلم تراش ، کاردآشپزخانه و ... خریدی مطمئن در کمترین زمان برای خریداران میسر شود. امیدواریم با همراهی شما خریدی لذت بخش را فراهم سازیم .