عنوان خبر
مدیر سایت     تاریخ و زمان درج     1395/04/31     11:11:56 انتشار این فایل

حضور فروشگاه اینترنتی شُوال در نمایشگاه صنایع دستی گرگان

حضور فروشگاه اینترنتی شُوال در نمایشگاه صنایع دستی گرگان

فروشگاه اینترنتی شُوال برای حضور هر چه بهتر در کنار مشتریان و علاقمندان به صنایع دستی و فروش بی واسطه صنایع دستی استان زنجان (ظروف و تجهیزات مسی ، انواع چاقو و کارد آشپزخانه ،چاروق و...) در نمایشگاه صنایع دستی استان گلستان واقع در منطقه نهارخوران حضور بهم رسانیده است.

نمایشگاه صنایع دستی گرگان بصورت کشوری برگزار شده و بسیاری از تولید کنندگان و فروشگاه های معتبر کشور در این نمایشگاه حضور دارند. فروشگاه اینترنتی شُوال نیز جهت حضور فعال و بدون واسطه در کنار مشتریان خود ، در این نمایشگاه حضور داشته و نمونه هایی از بهترین و با کیفیت ترین صنایع و محصولات زنجان را به فروش میرساند.

این نمایشگاه از تاریخ 29 تیرماه لغایت 10 مرداد ماه سال جاری در منطقه تفریحی و توریستی نهارخوران گرگان برگزار می شود در طی چند روز گذشته حضور مسافران و بخصوص مردم خون گرم و صمیمی استان گلستان و شهر گرگان باعث گرمی و طراوت این نمایشگاه بوده است .

 فروشگاه اینترنتی شُوال  در نمایشگاه صنایع دستی گرگان پذیرای شما هستند .

 

 

بازگشت

حضور فروشگاه اینترنتی شُوال در نمایشگاه صنایع دستی گرگان

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

نظرات کاربران
نام:  
ایمیل:  
متن دیدگاه:

 

فروشگاه اینترنتی صنایع دستی شُوال

فروشگاه صنایع دستی شُوال بعنوان اولین فروشگاه آنلاین صنایع دستی استان زنجان ، بزرگترین مرجع عرضه هنر دست اساتید زنجانی است . شُوال با گردآوری مجموعه ای کم نظیر از محصولات صنایع دستی استان زنجان که حاصل ساعت ها تلاش و ذوق هنرمندان است سعی بر این دارد که مشتریان نگرانی از بابت اصالت کالا نداشته و با آشتی دوباره برای استفاده از صنایع دستی ایران ، خانواده های ایرانی را با این هنر کم نظیر مانوس کند. در این راستا سعی شده تا با فروش محصولاتی همچون : ظروف مسی از قبیل ظروف کاملاً دست ساز تا ظروف نیمه چکشی، و چاقوی زنجان نظیر، چاقوهای کلکسیونی ، قلم تراش ، کاردآشپزخانه و ... خریدی مطمئن در کمترین زمان برای خریداران میسر شود. امیدواریم با همراهی شما خریدی لذت بخش را فراهم سازیم .