عنوان خبر
     تاریخ و زمان درج     1395/07/02     17:51:44 انتشار این فایل

پیاده روی خانوادگی گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور فروشگاه صنایع دستی شُوال

پیاده روی خانوادگی گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور فروشگاه صنایع دستی شُوال

همایش پیاده روی خانوادگی گرامیداشت هفته دفاع مقدس این هفته با حضور پر شور مردم شهر زنجان در گاوازنگ زنجان برگزار شد . در این برنامه که در تاریخ دوم مهر ماه روز جمعه برگزار شد ،  مردم از همان ساعت های اولیه صبح با پیاده روی به سمت سینما روباز ائل داغی شروع این همایش را کلید زدند . نکته ای که باید بیشتر مورد توجه قرار بگیرد عمل پیاده روی است که باید در بین مردم شهر نهادینه گردد تا قبل از اینکه شهر زنجان هم در لیست شهر های آلوده کشور قرار بگیرد . البته مردم زنجان بار ها به این تعهد خود نسبت به شهر پایبند بوده و هستند ، چنان که همیشه در همایش هایی که در راستای محیط زیست بوده حضور پر شوری را داشته اند .

گرده همایی پیاده روی امروز راس ساعت 8 صبح  در سینما روباز گاوازنگ با تلاوت کلام الله مجید آغاز شد . با شور و حرارتی که مردم داشتند برنامه ها به صورت سریع تری جلو رفت و این گروه موزیک سپاه انصارالمهدی ( عج ) استان زنجان بود که با سرود جمهوری اسلامی ایران  مراسم را پر انرژی تر کردند .

 

بعد از انجام مراسمات ابتدایی و شروعی پر انرژی سردار کرمی فرمانده سپاه انصار المهدی ( عج ) استان زنجان ضمن خیر مقدم به مردم  و حمایت از طرح های  ورزش های همگانی وانجام مداوم آن  ، حمایت همه جانبه خود را از مدافعان حرم و شهدایی که برای این مرز و بوم در خارج از مرز های کشور جان فشانی میکنند اعلام کرد . ایشان امنیت به وجود آمده در کل کشور و انجام چنین همایش هایی را حاصل از بیداری جوانان این کشور دانست و از مردم خواست که شکز گزار این نعمت بزرگ الهی باشند .

بعد از سخنرانی سردار کرمی جناب آقای دکتر یگانه شهردار محترم زنجان پشت تریبون آمد و با عرض سلام و خدا قوت خدمت مردم ، خبر از انجام طرح هایی در جهت شاد و مفرح بودن مردم در آینده ای نزدیک دادند و اشاره کردند که تمامی برایند های موجود در شهرداری زنجان بر این است که رفاه و آسایش بیشتری را برای مردم به ارمغان آورد .

پس از سخنرانی این عزیزان نوبت به بخش پر هیجان همایش پیاده روی رسید ، یعنی بخش قرعه کشی و جوایز آن که در باره این بخش هم می توانید بیشتر بخوانید .

فروشگاه صنایع دستی شُوال نیز در راستای حمایت از اقدامات محیط زیستی از این همایش پیاده روی نیز با در نظر گرفتن حواله کمک هزینه خرید صنایع دستی از سایت فروشگاه حمایت خود را  اعلام نمود .

 

 

بازگشت

همایش پیاده روی زنجان

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

نظرات کاربران
نام:  
ایمیل:  
متن دیدگاه:

 

فروشگاه اینترنتی صنایع دستی شُوال

فروشگاه صنایع دستی شُوال بعنوان اولین فروشگاه آنلاین صنایع دستی استان زنجان ، بزرگترین مرجع عرضه هنر دست اساتید زنجانی است . شُوال با گردآوری مجموعه ای کم نظیر از محصولات صنایع دستی استان زنجان که حاصل ساعت ها تلاش و ذوق هنرمندان است سعی بر این دارد که مشتریان نگرانی از بابت اصالت کالا نداشته و با آشتی دوباره برای استفاده از صنایع دستی ایران ، خانواده های ایرانی را با این هنر کم نظیر مانوس کند. در این راستا سعی شده تا با فروش محصولاتی همچون : ظروف مسی از قبیل ظروف کاملاً دست ساز تا ظروف نیمه چکشی، و چاقوی زنجان نظیر، چاقوهای کلکسیونی ، قلم تراش ، کاردآشپزخانه و ... خریدی مطمئن در کمترین زمان برای خریداران میسر شود. امیدواریم با همراهی شما خریدی لذت بخش را فراهم سازیم .