Skip Navigation Linksصفحه اصلی نمایش جزئیات
ست شش نفره پارچ و ليوان مسی ترک با سینی
ست پارچ و لیوان مسی ترک
ست پارچ و لیوان مسی ترک

ست شش نفره پارچ و ليوان مسی ترک با سینی

قیمت برای شما : 900 تومان

ست شش نفره پارچ و لیوان مسی ترک با سینی


برای سرو نوشیدنی های سرد و پذیرایی از میهمانان خود می توانید از ست شش نفره پارچ و لیوان مسی ترک استفاده کنید ، زیبایی و عدم تغییر رنگ این ست ، این امکان را به شما می دهد تا از آنها برای مصارف دکوری و زیبایی خود استفاده کنید. همچنین می توانید با جعبه چوبی سنتی طراحی شده در این ست ، محصولات را داخل جعبه در ویترین برای زیبایی دکور خود استفاده نمائید.

تمام محصولات بدلیل استفاده از تکنولوژی نانو تغییر رنگ نمی دهد و رنگ مس ها بصورت ثابت باقی می ماند و اکسید نمی شود.
جنس:   
مس  
تعداد:   
8 عدد  
وزن:   
2/070 کیلوگرم  
برند:   
کیان  
سایر توضیحات:   
- صنایع دستی زنجان
- تمامی قسمت های ظرف به جز دسته ها از مس میباشد.(جنس دسته هاز از برنج می باشد)
- تمام محصولات بصورت نانو شده می باشد.
- مشخصات پارچ : عمق : 18/5 سانتی متر ، ارتفاع : 25سانتی متر ، قطر دهانه : 7/5 سانتی متر ، قطر مرکزی : 14/5 سانتی متر ،قطر کف : 9 سانتی متر وزن : 670 گرم
- مشخصات لیوان : عمق : 9/5 سانتی متر ، ارتفاع : 9/5 سانتی متر ، قطر دهانه : 7/7 سانتی متر ، وزن : 135گرم
- مشخصات سینی : عمق : 2/8 سانتی متر ، ارتفاع : 3 سانتی متر ، قطر : 33/2 سانتی متر ، قطر کف : 29/5 سانتی متر ، وزن : 630گرم   نام:  
ایمیل:  
متن دیدگاه:

 
محصولات مشابه

فروشگاه اینترنتی صنایع دستی شُوال

فروشگاه صنایع دستی شُوال بعنوان اولین فروشگاه آنلاین صنایع دستی استان زنجان ، بزرگترین مرجع عرضه هنر دست اساتید زنجانی است . شُوال با گردآوری مجموعه ای کم نظیر از محصولات صنایع دستی استان زنجان که حاصل ساعت ها تلاش و ذوق هنرمندان است سعی بر این دارد که مشتریان نگرانی از بابت اصالت کالا نداشته و با آشتی دوباره برای استفاده از صنایع دستی ایران ، خانواده های ایرانی را با این هنر کم نظیر مانوس کند. در این راستا سعی شده تا با فروش محصولاتی همچون : ظروف مسی از قبیل ظروف کاملاً دست ساز تا ظروف نیمه چکشی، و چاقوی زنجان نظیر، چاقوهای کلکسیونی ، قلم تراش ، کاردآشپزخانه و ... خریدی مطمئن در کمترین زمان برای خریداران میسر شود. امیدواریم با همراهی شما خریدی لذت بخش را فراهم سازیم .