Skip Navigation Linksصفحه اصلی نمایش جزئیات
مشخصات کلی
سماور مسی سایز بزرگ
سماور
سماور
سماور
سماور
سماور
سماور
سماور

سماور مسی سایز بزرگ

قیمت برای شما : 254,000 تومان
ارسال به سراسر کشور
ارسال بین 2 تا 4 روز
تضمین بهترین قیمت
ضمانت اصل بودن کالا
توضیحات محصول

سماور

سماور زغالی تنها وسیله ای بود که می توانست چای باب میل همگان را بسازد اما تهیه چای با سماور زغالی زحمت زیادی می خواست ، البته طعم خوبی که به چای میداد به زحمتش می ارزید . امروزه برای تهیه چای از سماور گازی استفاده می شود چرا که به راحتی می توان چای درست کرد .

حالا با این سماور هم میتونید سماور زغالی داشته باشید و هم سماور گازی . این سماور طوری طراحی شده که می تونید پایه آن را برداشته و بر روی گاز بگذارید تا به عنوان سماور گازی استفاده شود و هم می تونید زیر پایه آن زغال ریخته و به عنوان سماور زغالی استفاده کنید .

مزیتی که این سماور دارد قابل حمل بودن آن است که می توانید در هر دو صورت سماور را بر سر سفره برده و مانند قدیما از بودن آن در کنار سفره لذت ببرید . این سماور در سه سایزسماور مسی بزرگ 4 لیتری ، سماور مسی متوسط 3 لیتری و سماور مسی کوچک 2 لیتری موجود می باشد .

مشخصات فنیقطر جای قوری:   
11 سانتی متر  
قطر دهانه مخزن:   
17/5 سانتی متر  
عمق مخزن:   
17 سانتی متر  
حجم مخزن:   
4 لیتر  
ارتفاع پایه:   
8/5 سانتی متر  
جنس دستگیره:   
مس و چوب  
ارتفاع:   
34 سانتی متر  
قطر مرکزی:   
20 سانتی متر  
جنس:   
مس چکش کاری  
وزن:   
1800 ( + - 100 ) گرم  
کاربرد:   
- سماور زغالی
- سماور رو گازی   
سایر توضیحات:   
- بدنه سماور ماشینی
- چکش کاری شده به وسیله دست
- جنس شیر سماور برنجی و آبکاری مس   محصولات مشابه
نظرات کاربران

فروشگاه اینترنتی صنایع دستی شُوال

فروشگاه صنایع دستی شُوال بعنوان اولین فروشگاه آنلاین صنایع دستی استان زنجان ، بزرگترین مرجع عرضه هنر دست اساتید زنجانی است . شُوال با گردآوری مجموعه ای کم نظیر از محصولات صنایع دستی استان زنجان که حاصل ساعت ها تلاش و ذوق هنرمندان است سعی بر این دارد که مشتریان نگرانی از بابت اصالت کالا نداشته و با آشتی دوباره برای استفاده از صنایع دستی ایران ، خانواده های ایرانی را با این هنر کم نظیر مانوس کند. در این راستا سعی شده تا با فروش محصولاتی همچون : ظروف مسی از قبیل ظروف کاملاً دست ساز تا ظروف نیمه چکشی، و چاقوی زنجان نظیر، چاقوهای کلکسیونی ، قلم تراش ، کاردآشپزخانه و ... خریدی مطمئن در کمترین زمان برای خریداران میسر شود. امیدواریم با همراهی شما خریدی لذت بخش را فراهم سازیم .