Skip Navigation Linksصفحه اصلی نمایش جزئیات
کارد قصابی کاظمی
قصابی کاظمی
قصابی کاظمی
قصابی کاظمی
قصابی کاظمی
قصابی کاظمی
قصابی کاظمی
قصابی کاظمی
قصابی کاظمی

کارد قصابی کاظمی

قیمت برای شما : 42,000 تومان
اشتراک گذاری :

معرفی اجمالی

  • قطر دهانه : 17 سانتیمتر
  • قطر کف : 19 سانتیمتر
  • ارتفاع : 14 سانتیمتر
  • وزن : 1280 گرم
  • ظرفیت : 6 نفره

آیا نیاز به مشاوره دارید؟

هزینه ارسال محصول رایگان

حداکثر زمان تحویل کالا - تهران 2 روز سایر استان ها 4 روز

چاقوی قصابی به چاقویی گفته می شود که دارای تیغه ای با مقاومت بالا که معمولا از جنس فولاد میباشد چرا که تیغه فولاد مدت زمان زیادی تیز می ماند و به سرعت کند نمی شود و همچنین ممکن است در کار با گوشت تیغه به استخوان برخورد کند پس تیغه باید مقاوم باشد تا لبه ی آن برنگردد ضمن اینکه برای شکستن استخوان نباید با لبه ی تیز تیغه به استخوان ضربه زد چرا که هر چقدر هم تیغه مقاوم باشد لبه ی تیز آن خیلی باریک شده و تاب مقاومت در برابر ضزبه را ندارد ولی برای شکستن استخوان با پشت تیغه می توان این کار را انجام داد البته برای خرد کردن استخوان ساطور آشپزخانه پیشنهاد می شود ، چرا که لبه ی ساطور باریک نمیباشد و پهنای لازمی برای این کار را دارا میباشد . و نکته ای دیگری که در تیغه فولاد وجود دارد به خوبی با گوشت درگیر شده و لغزشی روی گوشت ندارد .

چاقوی قصابی خوب همچنین باید به نسبت چاقوی آشپزخانه تیغه سنگین تری داشته باشد تا نیروی کمتری برای تکه کردن گوشت به کار رود . تیغه چاقوی قصابی به نسبت عریض تر می باشند چرا که باید با عمق بیشتری از گوشت درگیر شود .

نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که فلز فولاد در تماس طولانی مدت با آب زنگ می زند که این دلیل بر بی کیفیتی چاقو نمی باشد ولی برای جلوگیری از زنگ زدن چاقو های با تیغه فولاد پس از هر بار استفاده تیغه را خشک کرده و با روغن چرب کنید که در این صورت تیغه زنگ نمی زند.

چاقوی قصابی کاظمی با تیغه فولاد کار دست استاد غلامعلی کاظمی بوده و ضمن داشتن مشخصات یک اثر هنری یک کالای مصرفی بوده و در تمام آشپزخانه ها و قصابی ها کاربرد دارد .
جنس تیغه:   
فولاد  
طول:   
31 سانتی متر  
عرض:   
4/5 سانتی متر  
طول دسته:   
12/5 سانتی متر  
طول تیغه:   
17/5 سانتی متر  
نوع:   
قصابی  
برند:   
کاظمی  
کاربرد:   
- استفاده در آشپزخانه برای شقه کردن گوشت قرمز و گوشت مرغ ، استفاده برای سلاخی گاو و گوسفند .  نام:  
ایمیل:  
متن دیدگاه:

 
محصولات مشابه

فروشگاه اینترنتی صنایع دستی شُوال

فروشگاه صنایع دستی شُوال بعنوان اولین فروشگاه آنلاین صنایع دستی استان زنجان ، بزرگترین مرجع عرضه هنر دست اساتید زنجانی است . شُوال با گردآوری مجموعه ای کم نظیر از محصولات صنایع دستی استان زنجان که حاصل ساعت ها تلاش و ذوق هنرمندان است سعی بر این دارد که مشتریان نگرانی از بابت اصالت کالا نداشته و با آشتی دوباره برای استفاده از صنایع دستی ایران ، خانواده های ایرانی را با این هنر کم نظیر مانوس کند. در این راستا سعی شده تا با فروش محصولاتی همچون : ظروف مسی از قبیل ظروف کاملاً دست ساز تا ظروف نیمه چکشی، و چاقوی زنجان نظیر، چاقوهای کلکسیونی ، قلم تراش ، کاردآشپزخانه و ... خریدی مطمئن در کمترین زمان برای خریداران میسر شود. امیدواریم با همراهی شما خریدی لذت بخش را فراهم سازیم .