کیف دوشی مردانه چرم طبیعی گالری کاکتوس

کیف دوشی مردانه چرم طبیعی گالری کاکتوس

اگر ظاهری کلاسیک دارید و از آن دسته آقایانی هستید که خود را درگیر مدهای روز و تغییرات مداوم آن نمی‌کنند، به احتمال زیاد این کیف چرمی انتخاب مناسبی برای شماست. کیف دوشی چرم گالری کاکتوس با طراحی ساده و شیک خود می‌تواند به همراه همیشگی‌ شما تبدیل شود. کیفی که به مدارک و وسایلتان نظم می‌دهد و در هر زمان امکان دسترسی راحت به خودکار، کارت اعتباری، مدارک و سایر وسایل مهم را به شما می‌دهد. گالری کاکتوس چرم این کیف را با طراحی زیبا و ابعادی مناسب ساخته که جنسی از چرم طبیعی دارد. وزن کیف کمتر از یک کیلوگرم است علاوه‌بر اندازه‌ی مناسب، جنس و نحوه‌ی حمل، خصوصیت مهم دیگری که برای یک کیف مطرح می‌شود، استقامت بدنه و دسته‌ی آن است. بدنه‌ی این کیف به این دلیل که با استفاده از دست دوخته شده، بسیار مستحکم است و با خیال راحت می‌توان مدارک، دفتر، کتاب یا تبلت را در آن قرار داد.
- با توجه به اینکه محصول بعد از خرید شما دوخته می شود 6 روز بعد از خرید محصول ارسال می گردد. 

مشاهده جزئیات و خرید 365,000تومان ناموجود
کیف دسته چک چرم گالری کاکتوس

کیف دسته چک چرم گالری کاکتوس

کیف چرم دست دوز دسته چک گالری کاکتوس تولید شده با چرم بز برای مدیران و افراد مشکل پسندی که به سختی راضی می شوند . این کیف دارای یک قفل کشویی و یک بند که برای راحتی حمل تعبیه شده است .   تعداد زیاد جیب‌های داخلی برای قرار دادن کارت‌های اعتباری، مدارک ضروری مانند کارت‌های ملی و گواهینامه مناسب به نظر می‌رسد . به دلیل ظرافت و دقتی که در نحوه دوخت کیف به کار رفته شما با خیال راحت می توانید مدارک و دسته چک خود را درون آن قرار دهید .

- با توجه به اینکه محصول بعد از خرید شما دوخته می شود 5 روز بعد از خرید محصول ارسال می گردد. 

مشاهده جزئیات و خرید 250,000تومان ناموجود
کیف پول چرم گالری کاکتوس طرح سام

کیف پول چرم گالری کاکتوس طرح سام

کیف پول چرم طرح سام تولیدی گالری کاکتوس به صورت کاملا دست دوز برای کسانی که در انتخاب یک کیف شیک و با کیفیت مشکل پسند هستند . این کیف دارای جیب های داخلی و خارجی بوده و جای کارت اعتباری و عکس به شکل مناسبی تعبیه شده که براحتی بتوانید تمامی مدارک و پول خود را در دسترس داشته باشید .

- با توجه به اینکه محصول بعد از خرید شما دوخته می شود 3 روز بعد از خرید محصول ارسال می گردد. 

مشاهده جزئیات و خرید 145,000تومان ناموجود
کیف پول چرم مردانه طرح گیو

کیف پول چرم مردانه طرح گیو

کیف پول چرم طرح گیو تولیدی گالری کاکتوس به صورت کاملا دست دوز برای کسانی که در انتخاب یک کیف شیک و با کیفیت مشکل پسند هستند . این کیف دارای جیب های داخلی و خارجی بوده و جای کارت اعتباری و عکس به شکل مناسبی تعبیه شده که براحتی بتوانید تمامی مدارک و پول خود را در دسترس داشته باشید .

- با توجه به اینکه محصول بعد از خرید شما دوخته می شود 3 روز بعد از خرید محصول ارسال می گردد. 

مشاهده جزئیات و خرید 105,000تومان ناموجود
کیف اداری چرم طبیعی گالری کاکتوس

کیف اداری چرم طبیعی گالری کاکتوس

اگر ظاهری کلاسیک دارید و از آن دسته آقایانی هستید که خود را درگیر مدهای روز و تغییرات مداوم آن نمی‌کنند، به احتمال زیاد این کیف چرمی انتخاب مناسبی برای شماست. کیف اداری چرم گالری کاکتوس مدل  با طراحی ساده و شیک خود می‌تواند به همراه همیشگی‌ شما تبدیل شود. کیفی که به مدارک و وسایلتان نظم می‌دهد و به دلیل داشتن جیب‌های زیاد و گوناگون در هر زمان امکان دسترسی راحت به خودکار، کارت اعتباری، مدارک و سایر وسایل مهم را به شما می‌دهد. گالری کاکتوس چرم این کیف را با طراحی زیبا و ابعادی مناسب ساخته که جنسی از چرم طبیعی دارد. وزن کیف کمتر از دو کیلوگرم است علاوه‌بر اندازه‌ی مناسب، جنس و نحوه‌ی حمل، خصوصیت مهم دیگری که برای یک کیف مطرح می‌شود، استقامت بدنه و دسته‌ی آن است. بدنه‌ی این کیف به این دلیل که با استفاده از دست دوخته شده، بسیار مستحکم است و با خیال راحت می‌توان مدارک، دفتر، کتاب یا تبلت را در آن قرار داد.

- با توجه به اینکه محصول بعد از خرید شما دوخته می شود 7 روز بعد از خرید محصول ارسال می گردد. 

مشاهده جزئیات و خرید 870,000تومان ناموجود
ارسال رایگان
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت تومان
تومان
Skip Navigation Links.

فروشگاه اینترنتی صنایع دستی شُوال

فروشگاه صنایع دستی شُوال بعنوان اولین فروشگاه آنلاین صنایع دستی استان زنجان ، بزرگترین مرجع عرضه هنر دست اساتید زنجانی است . شُوال با گردآوری مجموعه ای کم نظیر از محصولات صنایع دستی استان زنجان که حاصل ساعت ها تلاش و ذوق هنرمندان است سعی بر این دارد که مشتریان نگرانی از بابت اصالت کالا نداشته و با آشتی دوباره برای استفاده از صنایع دستی ایران ، خانواده های ایرانی را با این هنر کم نظیر مانوس کند. در این راستا سعی شده تا با فروش محصولاتی همچون : ظروف مسی از قبیل ظروف کاملاً دست ساز تا ظروف نیمه چکشی، و چاقوی زنجان نظیر، چاقوهای کلکسیونی ، قلم تراش ، کاردآشپزخانه و ... خریدی مطمئن در کمترین زمان برای خریداران میسر شود. امیدواریم با همراهی شما خریدی لذت بخش را فراهم سازیم .