کتری رو گازی و قوری

کتری رو گازی و قوری

سماور

سماور رو گازی وسیله ای برای جوشاندن آب مورد استفاده قرار می گیرد. 

با تکنولوژی نانو ، رنگ کتری روی گازی و قوری ثابت می ماند وبا در برخورد با رطوبت و هوا اکسید نمی شود و رنگ آن ثابت باقی می ماند.

مشاهده جزئیات و خرید 1,120,000تومان موجود
سماور رو گازی

سماور رو گازی

سماور

سماور رو گازی وسیله ای برای جوشاندن آب مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین بواسطه پایه تعبیه شده می توان ، در کنار سفره از سماور استفاده کرد.

مشاهده جزئیات و خرید 490,000تومان ناموجود
سرویس و سماور برنجی 3 لیتری قلم

سرویس و سماور برنجی 3 لیتری قلم

سماور

سماور زغالی تنها وسیله ای بود که می توانست چای باب میل همگان را بسازد اما تهیه چای با سماور زغالی زحمت زیادی می خواست ، البته طعم خوبی که به چای میداد به زحمتش می ارزید . امروزه برای تهیه چای از سماور گازی استفاده می شود چرا که به راحتی می توان چای درست کرد .

حالا با این سماور هم میتونید سماور زغالی داشته باشید و هم سماور گازی . این سماور طوری طراحی شده که می تونید پایه آن را برداشته و بر روی گاز بگذارید تا به عنوان سماور گازی استفاده شود و هم می تونید زیر پایه آن زغال ریخته و به عنوان سماور زغالی استفاده کنید .

مشاهده جزئیات و خرید 1,235,000تومان موجود
ارسال رایگان
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت تومان
تومان
Skip Navigation Links.

فروشگاه اینترنتی صنایع دستی شُوال

فروشگاه صنایع دستی شُوال بعنوان اولین فروشگاه آنلاین صنایع دستی استان زنجان ، بزرگترین مرجع عرضه هنر دست اساتید زنجانی است . شُوال با گردآوری مجموعه ای کم نظیر از محصولات صنایع دستی استان زنجان که حاصل ساعت ها تلاش و ذوق هنرمندان است سعی بر این دارد که مشتریان نگرانی از بابت اصالت کالا نداشته و با آشتی دوباره برای استفاده از صنایع دستی ایران ، خانواده های ایرانی را با این هنر کم نظیر مانوس کند. در این راستا سعی شده تا با فروش محصولاتی همچون : ظروف مسی از قبیل ظروف کاملاً دست ساز تا ظروف نیمه چکشی، و چاقوی زنجان نظیر، چاقوهای کلکسیونی ، قلم تراش ، کاردآشپزخانه و ... خریدی مطمئن در کمترین زمان برای خریداران میسر شود. امیدواریم با همراهی شما خریدی لذت بخش را فراهم سازیم .